Vyksta šunų registracija į dvi tarptautines šunų parodas - gegužės 26-27 d. susitikime Molėtuose!

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Pasaulinė rotveilerių paroda’ 2011 Maskvoje

Gegužės 26-29 d. Maskvoje įvyko Pasaulinė rotveilerių paroda IFR 2011, IFR kongresas, seminarai ir Rusijos rotveilerių klubo paroda…


Šiuose rotveilerių augintojams ir gerbėjams svarbiuose renginiuose Baltijos šalims atstovavo tik keli šunys (Estijai – 4, Lietuvai – 2). Iš Latvijos nebuvo nė vieno rotveilerio.

Tačiau tie, kas atvyko, liko dėkingi organizatoriams už nuostabią šventę ir galimybę susitikti su tikrais rotveilerių „fanais“ bei specialistais.

Kaip ir pernykštėje IFR parodoje (Bolognia, Italija), šiemet Lietuvai atstovavo veislynas „Iš Rojaus slėnio“, pasirodęs ypač gerai.

Ismey iš Rojaus Slėnio tapo pasaulio jaunimo nugalėtoju IFR YOUNG WORLD WINNER 2011 ir BEST JUNIOR OF RUSSIA KLUBSIEGER 2011.

Gama iš Rojaus Slėnio laimėjo 1 vietą atvirojoje klasėje, konkuruodama su 34 kalėmis, o Rusijos rotveilerių klubo parodoje užėmė garbingą 6 vietą.

Varžytis labai trukdė tuo metu tvyrojęs beprotiškas karštis ir šeimininkų nepasiruošimas ilgam ir sekinančiam bėgimui.

Lietuvos rotveilerių mylėtojams buvo svarbi ne vien Pasaulinė rotveilerių paroda, bet ir kongresas bei seminarai, nes savo prašymą įstoti i Tarptautinę rotveilerių organizaciją (IFR), vienijančią daugiau nei 30 pasaulio šalių, Lietuvos rotveilerių draugų klubas buvo pateikęs jau 2009 metais.

Pagrindinis reikalavimas norint įstoti į šią organizaciją yra patikimas klubo darbas, atsakinga selekcija, griežti veisimo reikalavimai, siekiant veisti sveikus, stabilios psichikos šunis.

Galime pasidžiaugti – Lietuvos rotveilerių draugų klubas buvo vienbalsiai priimtas į Tarptautinę rotveilerių organizaciją, o LRDK prezidentė Erika Stepanauskienė išrinkta į IFR Tarybą. Tarybą sudaro Suomijos, Italijos, Ispanijos, Belgijos, Argentinos, Vokietijos ir Lietuvos atstovai.

Lietuvos rotveilerių draugų klubo informacija ir nuotr.