Gruodžio 21-23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Vilniuje (Laisvės pr. 5) Lietuvos kinologų draugija organizuos tris tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

„Lietuvos draudimas“ apie veislinių šunų draudimą

„Lietuvos draudimas“ 2011 09 23 išplatino pranešimą apie veislinių šunų draudimą. Pateikiame draudikų atliktus tyrimus ir nuomonę…

Didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ atliko Lietuvos gyventojų apklausą ir išsiaiškino, kad dauguma brangių, kilmingų naminių gyvūnų –šunų, kačių savininkų apdrausti savo augintinių nemato poreikio.
Tik 7 proc. apklaustųjų sakė, kad šunų ir kačių draudimas jiems būtų patrauklus, bet ir pastarieji nebuvo tvirtai nusprendę drausti savo gyvūnėlių.
Kilmingų kačių ir šunų šeimininkai arba tie žmonės, kurie artimiausiu metu ketina pakloti nemenką sumą už išsvajotą grynaveislį augintinį, dažniausiai yra įsitikinę, kad savo brangius gyvūnus apsaugos patys ir jokios staigios ar netikėtos nelaimės jiems negresia. Tuo įsitikinę net 34 proc. naminių gyvūnų augintojų.

Dar 27 proc. apklausoje dalyvavusių mano, kad beveik nėra tikimybės, jog jų šuo ar katė nukentės ir toks draudimas bus reikalingas.

Visas pranešimo tekstas čia.

S.Valujevos nuotr.