Tęsiasi dalyvių registracija į gruodžio 21-23 d. Vilniuje, Litexpo, vyksiančias tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Agility varžybos „Kauno ruduo 2011“, dragas ir tuneliai

Rugsėjo 3-4 d. LKMS agility sekcija „Iltys“ suorganizavo dviejų dienų varžybas „Kauno ruduo 2011“, kurioms teisėjavo nacionalinės kategorijos teisėjas Karolis Černiauskas. Oras pasitaikė puikus, tad ir vedliai, ir šunys visą savaitgalį mėgavosi šilta rudenine saulute.

Pirmąją dieną vyko įskaitinės agility varžybos, į kurias susirinko 60 dalyvių iš Lietuvos ir Latvijos.

Varžybų dalyviai pirmiausia laikė agility egzaminus.

Šįkart įskaitinius įvertinimus pervedimui iš vienos kategorijos į kitą gavo 4 agility sportininkai: Svetlana Kreslina su šelčiu Ru (ISC, Ryga), Jonas Balčiūnas su veimaraneriu Keli (LKMS agility sekcija „Iltys“, Kaunas), Aušra Volosenkinienė su amerikiečių kokerspanieliu Dora, („Džiugas“, Panevėžys), Ruslan Levsha su šelčiu Sheila (ISC, Ryga).

Kiti agility egzaminų rezultatai:

A1 kategorija

Large klasė, 4 dalyviai: Pirmoji vieta – Lolita Siliūnienė su baltuoju šveicarų aviganiu Belle – LKMS agility sekcija „ILTYS“, Kaunas. Antroji vieta – Gerda Žemaitytė su Labradoro retrivere Dina („Duetas“, Marijampolė).

Medium klasė, 4 dalyviai: 1 vieta – Tatjana Bodrickaja su šelčiu Mors, ISC, Ryga. 2 vieta – Gabrielė Fokaitė su bigliu Berta, šunų dresūros ir sporto klubas „Nasrai“, Kaunas. 3 vieta – Rasa Guobienė su pudeliu Rubis, ŠŠMK agility sekcija „Husse Akela“, Šiauliai.

Small klasė, 2 dalyviai: 1 vieta – Svetlana Kreslina su šelčiu Ru, ISC Ryga. 2 vieta – Vytautas Lopeta su Parsono Raselo terjeru Deikė, LKMS agility sekcija „ILTYS“, Kaunas.

A2 kategorija

Large klasė, 6 dalyviai: 1 vieta – Jekaterina Akimova su šelčiu Sejko, ISC, Ryga. 2 vieta – Jonas Balčiūnas su veimaraneriu Keli, LKMS agility sekcija „Iltys“, Kaunas. 3 vieta – Vaida Berneckė su vokiečių avigane Ile, ŠŠMK agility sekcija „Husse ŠARMAS“, Šiauliai.

Medium klasė, 3 dalyviai: 1 vieta – Aušra Volosenkinienė su amerikiečių kokerspanieliu Dora, „Džiugas“, Panevėžys. 2 vieta – Ruta Garda su šelčiu Taivo, ISC, Ryga. 3 vieta – Diana Butkutė su mišrūne Aira, LKMS agility sekcija „ILTYS“, Kaunas.

Small klasė, 1 vieta – Ruslan Levsha su šelčiu Sheila, ISC Ryga.

A3 kategorija

Large klasė, 9 dalyviai: 1 vieta – Svetlana Kreslina su borderkoliu Lista, ISC, Ryga. 2 vieta – Rita Dambrauskaitė su ryzenšnauceriu Kola, LKMS agility sekcija „Iltys“, Kaunas. 3 vieta – Vytautas Guobys su vokiečių aviganiu Argas, ŠŠMK agility sekcija „Husse Akela“, Šiauliai.

Medium klasė, 2 dalyviai: 1 vieta – Diana Hakova su šelčiu Juki, ISC Ryga.

Small klasė, 4 dalyviai: 1 vieta – Svetlana Kreslina su šelčiu Kvikli, ISC Ryga. 2 vieta Vilija Snorkienė su šelčiu Jangas, LKMS agility sekcija „Iltys“, Kaunas. 3 vieta – Svetlana Kreslina su šelčiu Fly, ISC Ryga.

Po egzaminų visi sportininkai varžėsi Open varžybose, kurioms teisėjas pastatė įdomias, greitas trasas su persipynusiomis lengvomis ir sunkiomis atkarpomis.

Vieni jas įveikė be klaidų, kiti klydo ar buvo diskvalifikuoti, kol galiausiai paaiškėjo šių varžybų nugalėtojai.

Large klasė, 19 dalyvių: 1 vieta – Rita Dambrauskaitė su ryzenšnauceriu Kola, LKMS agility sekcija “Iltys”, Kaunas. 2 vieta – Jekaterina Akimova su šelčiu Sejko, ISC, Ryga. 3 vieta – Aleksej Bodrickij su australų aviganiu Juno, ISC, Ryga.

Medium klasė, 9 dalyviai: 1 vieta – Gabrielė Fokaitė su bigliu Berta, šunų dresūros ir sporto klubas “Nasrai”, Kaunas. 2 vieta – Aušra Volosenkinienė su amerikiečių kokerspanieliu Dora, “Džiugas”, Panevėžys. 3 vieta – Gediminas Vileikis su mišrūne Pepe, ŠŠMK agility sekcija “Husse Akela”, Šiauliai.

Small klasė, 7 dalyviai:1 vieta – Ruta Garda su šelčiu Reila, ISC, Ryga; 2 vieta – Svetlana Kreslina su šelčiu Kvikli, ISC, Ryga; 3 vieta – Svetlana Kreslina su šelčiu Fly, ISC, Ryga.

Galiausiai jėgas trasose išbandė pradedantieji agility sportininkai, kurių susirinko net 24. Visiems įveikus po dvi tesiėjo paruoštas trasas, paaiškėjo, kad tik 4 sportininkams pavyko jas įveikti be klaidų.

Apdovanojimus pradedančiųjų kategorijoje pelnė:1 vieta – Aušra Volosenkinienė su nykštukiniu pudeliu Feti, “Džiugas”, Panevėžys. 2 vieta – Ema Jorgensen su cvergšnauceriu Mango, VŠMB agility sekcija “Abu2″, Vilnius. 3 vieta – Rūta Raibikytė su vokiečių aviganiu Roksė, “Duetas”, Marijampolė. 4 vieta – Jurgita Žukauskienė su trumpaplaukiu nykštukiniu taksu Topu, ŠŠMK agility sekcija “Husse Akela”.

Antrąją varžybų dieną buvo suorganizuotos pirmosios Lietuvoje „tunelinės“ varžybos.

Jų metu dalyviams teko įveikti trasas, sudarytas tik iš tunelių. Dalyviai buvo suskirstyti į dvi grupes. Pirmojoje grupėje varžėsi 30 A0-A1 dalyvių.

Įveikus dvi tunelines trasas paaiškėjo, kad Large klasėje (15 dalyvių) triumfuoja griunendaliai: 1 vieta – Audra Lekštutytė su griunendaliu Loki, VŠMB agility sekcija “Abu2″, Vilnius. 2 vieta – Audra Lekštutytė su griunendaliu Vukis, VŠMB agility sekcija “Abu2″, Vilnius. 3 vieta – Gintarė Vilbikienė su griunendaliu Smiltė, LKMS agility sekcija “Iltys”, Kaunas.

Medium/Small klasėje (15 dalyvių) laimėjo: 1 vieta – Ieva Liesytė su šelčiu Maja, “Kleboniškis”, Kaunas. 2 vieta – Saulė Siliūnaitė su šelčiu Iksas, LKMS agility sekcija “Iltys”, Kaunas. 3 vieta – Vytautas Lopeta su Parsono Raselo terjeru Deikė, LKMS agility sekcija “Iltys”, Kaunas.

Antroje grupėje, kurioje varžėsi 15 A2-A3 dalyvių, nugalėjo: 1 vieta – Redas Masiulis su borderkoliu Turbo, LKMS agility sekcija “Iltys”, Kaunas; 2 vieta – Aleksej Bodrickij su australų aviganiu Juno, ISC, Ryga; 3 vieta – Tatjana Bodrickaja su šelčiu Tango, ISC, Ryga.

Dviejų dienų varžybas vainikavo šunų dragas, į kurį užsiregistravo net 20 porų. Varžybų teisėjas pastatė dvi identiškas trasas, sudarytas iš tunelių ir šuolio barjerų.

Vienu metu ringe varžėsi du dalyviai, kurie startuodavo pagal teisėjo signalą. Dalyvis, greičiau įveikęs savo trasą, pereidavo į kitą etapą, kuriame susikaudavo su kitos poros laimėtoju. Šiose varžybose netrūko nei greičio, nei emocijų. Žiūrovai, išsirikiavę pagal ringą, taip pat pasidalino į dvi grupes ir nuoširdžiai palaikė šalia jų bėgančius sportininkus.

Po daugybės bėgimų į mažąjį finalą pateko Ruslan Levsha su šelčiu Sheila, Redas Masiulis su borderkoliu Turbo bei visus ištverme sužavėjusi Jolanta Janušauskienė su abiem savo griunendaliais – Aksiu ir Desta.

Po atkaklios kovos dragą laimėjo Redas Masiulis su Turbo.

LKMS agility sekcija “Iltys”